Petra S. - Petra Sedláčková - Fotoalbum - 04 TĚHOTENSTVÍ
Jdi na obsah Jdi na menu
 


04 TĚHOTENSTVÍ

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Těhotenství je krásné období ve znamení změn, plné očekávání a těšení se na příchod miminka a mnoho maminek si touží tyto chvíle a pocity zachovat v paměti. Těhotenské focení je úžasné téma a moc rádi ho pro Vás zdokumentujeme. Fotíme ve vybaveném ateliéru nebo exteriéru, po domluvě je možné focení i kombinovat.


KDY JE NEJLEPŠÍ DOBA NA TĚHOTENSKÉ FOCENÍ
Je to značně individuální. Obecně se dá říci, že ideální doba je mezi 6. - 8. měsícem těhotenství, kdy je bříško krásně zakulacené. Není to ale pravidlem, krásné fotografie mohou vzniknout i těsně před porodem. Důležité je aby se nastávající maminka cítila dobře. Výběr vhodné doby k focení je vždy na domluvě.


KAŽDÉ MAMINCE DOPORUČUJEME VYUŽÍT SLUŽEB VIZÁŽISTKY
Pokud se rozhodnete pro profesionální fotografie, proč na nich nevypadat dokonale?  Informace - FOTOGRAFICKÉ LÍČENÍ 
 

CO SI VZÍT S SEBOU NA TĚHOTENSKÉ FOCENÍ
V ateliéru máme k dispozici dvoje krásné šaty univerzální velikosti, krátké topy a tylové sukně. Připravte si bílou košili, džíny - fotí se s rozepnutým zipem, obepnutá trika - šaty, bolerka s odhaleným břichem, spodní prádlo /bílé, černé + tělové kalhotky, body/. Vyberte oblečení, ve kterém se dobře cítíte, skvěle vypadají zajímavé vzory a materiály, výrazné šperky. Nebojte se vzít doplňků a oblečení víc, společně vybereme. 
Na focení přijeďte ve volném oblečení které nezanechává otlaky. Pozor dejte zejména na gumičky u ponožek, spodního prádla a na ramínka podprsenky. Otlak se vytvoří během několika minut, ale jeho vymizení trvá více než půl hodiny.
Dále si připravte, pokud o takové záběry stojíte, první hračku, botičky pro miminko, ultrazvukový snímek nejlépe rovnou v rámečku atd.
Pokud máte představu o focení budeme rádi když se s námi o ní v předstihu podělíte.

Šaty v našem ateliéru :) 

kolaz-saty-w-akt.jpg

kolaz-saty-2-akt.jpg

_mg_6651aktua.jpg

Šaty jsou prioritně zhotovené na focení po porodu, ale lze je využít i na těhotenské focení.

tehulka-web-mala.jpg

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ S RODINOU, PARTNEREM
Základem je barevně a stylově sladit oblečení. Dobře vypadá bílá barva, ale vyberte podle vlastních představ, důležité je sladit buď do světlých, nebo tmavých tónů. Jejich vzájemný kombinace není vhodná.
Zvláštní přístup si žádá focení s dítětem, stojí vždy na domluvě, zohledňujeme jeho věk a schopnost udržet pozornost během focení. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úžasné focení těhotenství

(Mikuláškovi, 31. 5. 2019 8:57)

Moc děkujeme Petře a Radimovi za velmi milý a vstřícný přístup. Hezký ateliér, příjemné prostředí a úžasná spolupráce přispěly ke vzniku krásných fotek na věčnou památku. Přejeme jim hodně úspěchů a těšíme se na příště.

Nejkrásnější čekání ....

(Iveta a Martin, 22. 3. 2012 21:02)

Citát:
"Obraz pro fotografii může být sebe nádhernější, ale teprve dobrý fotograf mu může vdechnout život..."

Peti a Radime,
děkujeme Vám za krásné snímky našeho očekávaného miminka.Moc si vážíme Vaší práce,focení u Vás bylo jako pohlazení na duši. Příjemně strávené odpoledne plné pohody,uvolněného ale profesionálního přístupu na jehož konci jsou fotografie, které nás budo těšit do konce života.....
Moc se těšíme na příště......už ve třech :)

Re: Nejkrásnější čekání ....

(Petra S., 23. 3. 2012 17:46)

Děkujeme,nemáme co dodat, náročné, přesto úžasné odpoledne v supermilé společnosti! Hodně štěstí a budeme se těšit!

Focení bříška s Petrou

(Drahuška, 8. 2. 2012 9:35)

Ráda bych touto cestou poděkovala za milou a příjemnou spolupráci při focení našich "bříškových fotografií". U focení byla pohodová, uvolněná atmosféra, plná smíchu a zajímavých nápadů.
Je opravdu radost s Tebou a Radimem pracovat, ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další focení!

Re: Focení bříška s Petrou

(Petra S., 8. 2. 2012 19:18)

Děkujeme! Bylo to příjemné odpoledne a na další spolupráci se také těšíme!